Levý sloupec

NAŠI PRAVIDELNÍ KLIENTI


REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮByli jste s našimi službami spokojeni (či nespokojeni)? Dejte o tom vědět nám i dalším zákazníkům prostřednictvím tohoto formuláře (upozornění - pro odeslání je nutné vyplnit všechny položky).

Lokace kácení
Jméno zákazníka
Druh práce
Text zprávy
Antispam: 37 + 5 =
   


Hřebeč (Rizikové kácení)
Karel Minks - 10. 04. 2021

Pokácení staré vzrostlé třešně včetně odvozu větví a dřeva. Výborná a rychlá práce, konečná cena shodná s domluvenou. Mohu jen doporučit.

Mšeno u Mělníka (Rizikové kácení)
Radek Valenta - 9. 04. 2021

Poražení vzrostlého ořešáku v zahradě. Výborná a profesionální práce. Super komunikace a cena. Všem doporučuji.

Řež (Rizikové kácení)
Jakub Velímský - 2. 12. 2020

Kácení 47 borovic ve špatném stavu na úzkém pozemku mezi chatami. Dobrá komunikace, férová cena, kvalitní provedení, zodpovědný přístup. Doporučuji.

Praha 4, Podolí, ul.Ve Svahu (Rizikové kácení)
Váša Jan ing. - 6. 11. 2020

Kvalitní www str., výborná komunikace bez otálení, výborně, bezpečně provedená akce skácení stromu větrem svého času polámaného,dutého, houbou napadeného stromu (firmu jsme do té doby nebyli schopni sehnat!)s tím,že byl ohrožován plot i veřejnost.Ačkoliv od Libčic Praha trochu dál, jsem velmi, velmi nadšený z celé akce včetně dobré ceny. VŘELE DOPORUČUJI!!!

Libčice nad Vltavou (Rizikové kácení)
Pavel Štros - 5. 11. 2020

Kvalitní a rychlá práce. Pokácení jednoho stromu a prořezání dalších cca deseti stromů, stromků a keřů na hranici pozemku. Odvoz větví.

Roztoky (Klasické kácení)
Petr Burcal - 19. 05. 2020

Potřeboval jsem pokácet strom, který měl dutý kmen a obával jsem se jeho pádu. Zajistil jsem si povolení a vyhledal pana Jaruška. Komunikace po telefonu velmi příjemná, dohodli jsme si prohlídku a v domluvený den přijeli kácet. Pokácené dříví také naštípali a máme nadlouho vystaráno na topení v krbu.
Spokojenost....

Beroun - Lištice (Klasické kácení)
Lucie Bartůňková - 10. 05. 2020

Bezproblémová komunikace, kvalitní práce. Pokácení 3 jabloní, seschlého ořechu, vykopání 2 pařezů a ořez přerostlých tůjí včetně odnošení dřeva zabralo jen pár hodin. Navíc jsem dostala cenné rady pro další úpravy na zahradě. Děkuji a doporučuji.

Libčice nad Vltavou (Rizikové kácení)
Scheinost - 7. 05. 2020

Šlo o pokácení dvou ohořelých stromů, jejichž korunami procházel elektrický kabel. Promptní termín, výborná komunikace, profesionální práce. Pan Jarušek navíc uvolnil elektrický kabel z větvoví i u jiného stromu.
Velice doporučuji.

Velvary (Rizikové kácení)
Petr Kavan - 6. 05. 2020

Pan Jarusek u nas kacel vzrostly smrk. Naprosto bezproblemova komunikace i samotne kaceni. Vyborna spoluprace, muzu vrele doporucit.

Okoř - chatová oblast (Rizikové kácení)
Petr Jelínek - 5. 05. 2020

Skvěle odvedené pokácení dvou 18m jedlí a smrků. Všechno co jsme si dohodli předem, bylo provedeno ve sjednaných termínech. Likvidace pařezů frézou, odklizení pořezu. Práce byla odvedena kvalitně, rychle a hlavně za cenu, která se nelišila od původní kalkulace. Oceňujeme hlavně férové jednání a přístup pana Jaruška. Děkujeme a doporučujeme vaše služby. :-)

Praha 9 (Prořezy)
Viktor Mácha - 12. 02. 2020

Prořez starého kaštanu ve vnitrobloku, naprostá spokojenost, profesionální přístup. Největším důkazem o kvalitě provedené práce budiž, že si ani nikdo z nájemníků nestěžoval.

Roztoky (Klasické kácení)
SVJ - Petr Staněk - 25. 11. 2019

Za rozumnou cenu naprostá spokojenost s odvedenou prací a s hladkým průběhem celé akce.

Hvozdnice, PZ (Rizikové kácení)
Jan Rudolf - 30. 09. 2019

Veliká spokojenost, od komunikace až po provedení práce všechno klaplo. Rád doporučím dalším a pokud budu potřebovat určitě se na Vás rád obrátím znovu.

Houska (Rizikové kácení)
Dana Jandová - 23. 09. 2019

Pan Jarušek nám prováděl redukční řez přerostlého stromu a byli jsme velmi spokojeni. Profesionální vstřícný přístup, bezproblémové jednání. Mohu jen doporučit.

Praha-západ Červený Újezd (Rizikové kácení)
Jaromír Fišer - 19. 08. 2019

Perfektivní pokácení třešně a zkrácení smrku, včetně dodržení termínu za rozumnou cenu. Doporučuji.

Pohoří u Prahy (Klasické kácení)
Martina Pščolková - 4. 04. 2019

Pana Jaruška oslovujeme na kácení stromů již opakovaně a díky dobrým zkušenostem s jeho profesionálním přístupem a skvěle odvedenou prací ho doporučujeme s klidným svědomím nejen svým známým a příbuzným dál.

Praha 5 (Rizikové kácení)
Lenka Železná ​ - 25. 03. 2019

Služby firmy p. Jarouška mohu s čistým svědomím doporučit. Vše proběhlo profesionálně a bez problémů vč.přijemne a vstřícné komunikace. To vše za rozumnou cenu.

Praha 6 (Rizikové kácení)
Renáta Soukupová - 20. 03. 2019

Děkuji celému vašemu super týmu za perfektně a rychle odvedenou práci (5 vzrostlých smrků a lípa).


Praha 6 (Rizikové kácení)
Společenství domu Muchova 220 - 20. 03. 2019

Velmi děkujeme panu Jarůškovi a jeho spolupracovníkům za perfektně odvedenou práci (kácení a prořez stromů). Můžeme ho jen a jen doporučit a v případě, že budeme potřebovat obdobné služby v budoucnu, 100% se na něj znovu obrátíme.

Horomerice (Rizikové kácení)
Sona julinkova - 5. 07. 2018

Dobrý den. Máme u domu asi 25 metrů smrk, který je blízko domu a mezi dráty elektrického vedení. Kolik by byla případná cena? Je nutné nějaké povolení? Dekuji

Pikovice, Hradištko (Rizikové kácení)
Milada Klasová - 8. 11. 2017

Po vichřici,která shodila sousedův strom na naši chatu,jsme požádali p. Jaruška,zda by mohla jeho firma z titulu rizikového kácení strom odstranit. Práci provedl se svým pomocníkem naprosto perfektně k naší úplné spokojenosti a v nejkratším možném termínu.Po naší zkušenosti firmu můžeme jenom doporučit.Klasovi

Hostouň u Prahy (Klasické kácení)
Miroslav - 25. 03. 2017

Potřeboval jsem pokácet stoleté smrky na mém pozemku. Díky kladným referencím jsem oslovil p. Jaruška, který se přijel na místo podívat osobně, zhodnotit situaci a posléze nacenit nabídku. Jednalo se o kácení a odvoz větví.
S provedenou prací jsem byl velmi spokojen. Vyzdvihl bych výbornou komunikaci, ochotu, dodržení termínu, kvalitní práci dle domluvy a dohodnuté ceny. Určitě rád doporučím.


Praha Nebusice (Rizikové kácení)
Kamila - 15. 01. 2017

100% spokojenost. Mohu doporucit.

Praha-západ, Holubice (Rizikové kácení)
Lukáš

Dobrý den, spokojenost se službami - rychlá domluva, podle mne rozumná cena, určitě bychom využili i příště.

Libčice nad Vltavou (Rizikové kácení)
Michael

Výborné služby,vždy splněno vše dle dohody, úplná spokojenost, rád využiji i příště, doporučuji.

Praha (Rizikové kácení)
Lada

Firma je spolehlivá, vstřícná a za rozumnou cenu, byl jsem spokojen

Libčice nad Vltavou (Rizikové kácení)
Lenka

S provedenou prací jsme byli velmi spokojeni, vše proběhlo naprosto hladce a dle dohody. Kácení plánujeme využít i v budoucnu a doporučujeme dále!

Libčice nad Vltavou (Prořezy)
Daniela

dodržení termínu, dohodnuté ceny, úklid, odvoz větví,ořech krásně prokoukl-firmu mohu jen doporučit

Praha 10 - Dubeč (Rizikové kácení)
Kateřina

s manželem jsme bzli moc spokojení, perfektní práce!!!!budeme doporučovat

Roztoky u Prahy
20. 04. 2015

Spolehliví, dodržují dohodnuté termíny a ceny, kvalitní, čistá práce, absolutní spokojenost.Naše hodnocení na najisto.cz
Webdesign (c) 2014 by Imzadi